Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

O 5 minút 12 s premiérom R. Ficom a podpredsedom NR SR J. Figeľom

BRATISLAVA 20. septembra – Pravidelná diskusná relácia RTVS O 5 minút 12 na Jednotke bude v nedeľu 22. septembra venovaná hlavne aktuálnym politickým témam. Pozvanie moderátorky Marty Jančkárovej do štúdia prijali predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) a podpredseda Národnej rady SR Ján Fige? (KDH). Relácia bude prednahratá v nedeľu o 9:00, Jednotka ju odvysiela o 11:55.
Témy:
1. Štát ako jediný akcionár v materskej spoločnosti SPP;
2. Návrh skupiny poslancov NR SR na vyslovenie nedôvery predsedovi vlády SR;
3. Zníženie odvodov pre nízkopríjmové skupiny zamestnancov;
4. Aktuálna politická situácia.

Juraj Kadáš
PR manažér
Sekcia marketingu a komunikácie RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Huawei na Roadshow 2025 priniesol do Bratislavy praktické riešenia naprieč odvetviami Rýchly prístup k lekárovi vďaka aplikácii Meddi – v apríli zadarmo pre všetkých klientov Dôvery

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.